Het team

Hieronder kunt u zien welke mensen er bij ons op school werken.

ODS Windkracht 10 - Het team -

Marcel Tuinstra

Directeur

m.tuinstra@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Lammie Voerman

Leerkracht groep 1-2a op maandag t/m vrijdag.

l.voerman@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Betty de Haan

Leerkracht groep 3 op maandag, dinsdag en woensdag

b.d.haan@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Monique van Uden

Leerkracht groep 1-2b op maandag t/m vrijdag.

m.vanuden@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Danique Thalen

WPO in groep 3 op donderdag en vrijdag.

ODS Windkracht 10 - Het team -

Inge van Diepen-Wester

Leerkracht groep 4 op maandag en dinsdag.

i.wester@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Marieke Middendorp

Leerkracht groep 4 op woensdag, donderdag en vrijdag.

m.middendorp@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Ilse Heida

Leerkracht groep 5 op maandag en dinsdag.

Daltoncoördinator

i.heida@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Astrid Haspels

Leerkracht groep 5 op woensdag, donderdag en vrijdag.

Leerkracht groep 6 op dinsdagmiddag.

a.haspels@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Corien van de Belt

Leerkracht groep 5

Zwangerschapsverlof

c.vandebelt@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Joost Visscher

Leerkracht groep 6 op maandag t/m vrijdag.

ICT op dinsdagmiddag

j.visscher@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Miranda Oosting

Leerkracht groep 7 op maandag t/m vrijdag.

m.oosting@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Elise ten Heuvel

Leerkracht groep 8 op maandag, dinsdag en woensdag

e.tenheuvel@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Inge Scheper

Leerkracht groep 8 op donderdag en vrijdag

i.scheper@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Ria Uitdewilligen

Intern begeleider

r.uitdewilligen@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

Sia Wentink

Vakleerkracht muziek op dinsdag en donderdag

s.wentink@aves.nl

ODS Windkracht 10 - Het team -

René Bakker

Conciërge

r.bakker@aves.nl